Vesti
TV
Slovenska televizija • TV program • 28. 03. 2024.
-
RTV Slovenija 1 - četvrtak
06:00 Odmevi
06:25 Kultura
06:40 Šport
06:50 Cofek, Prava čarovnija, serija
07:00 Dobro jutro
08:00 Poročila
08:05 Dobro jutro
09:00 Poročila
09:05 Dobro jutro
10:00 Poročila
10:05 TV IZLOŽBA
10:20 Dnevna soba, Janez Pipan
10:45 Hotel poldruga zvezdica, Odkrita kamera, serija
11:20 Vem!, kviz, show
12:00 Moj čudoviti um, dokumentarni film
12:55 Vreme
13:00 Prvi dnevnik
13:15 Šport
13:25 Koda, Psi s pasjih farm, serija
13:35 TV IZLOŽBA
13:50 Podjetno naprej, Mikrozelenje, vzgoja mikrozelenjave in zelišč, serija
14:15 TV IZLOŽBA
14:30 Vklop, oddaja Slovencev v Italiji, Miha Šalehar, radijski voditelj in pisatelj
15:00 TV IZLOŽBA
15:15 Pod drobnogledom - Nagyító alatt
15:45 TV IZLOŽBA
16:00 V vrtincu ljubezni, nemška telenovela, serija
16:55 Vreme
17:00 Poročila ob petih
17:05 Šport
17:10 Balončkovo, Trava, Dječji
17:20 Boti in zverke, Majavi Frfotavko, Dječji
17:25 Ugriznimo znanost, Bolezni vrhunskih športnikov, serija
17:50 Dnevna soba, Žan Kranjec in Andrea Massi
18:15 Vem!, kviz, show
18:55 Vreme
18:57 Dnevnik
19:30 Slovenska kronika
19:40 Šport
19:55 Vreme
20:00 Tarča, Hvala za uspehe, serija
21:20 Kje je Satoshi: skrivnostno izginotje avtorja bitcoina, kanadska dokumentarna oddaja, Dokumentarni
22:05 Vreme
22:10 Odmevi
22:35 Kultura
22:50 Šport
23:00 Pisave, serija
23:35 Mladi baletni talenti: Antoneta Turk in Filip Jurič (Romeo in Julija)
23:45 Slovenska jazz scena: Večer Astorja Piazzolle, Marko Hatlak & FUNtango, Bernarda Fink Inzko in Marcos Fink
00:30 Dnevnik Slovencev v Italiji
00:55 Napovedujemo
06:00 Odmevi
-
RTV Slovenija 2 - četvrtak
06:00 Napovedujemo
11:10 Videotrak
12:40 Dobro jutro
15:45 Profil, Vazz, serija
16:45 O živalih in ljudeh, izobraževalno-svetovalna oddaja, serija
17:10 Na vrtu, izobraževalno-svetovalna oddaja, serija
17:55 Rešeni pred izumrtjem
18:50 Videotrak
20:00 Delo na zahtevo, kanadsko-francoska dokumentarna oddaja, Dokumentarni
20:55 Avtomobilnost, Elektropot na morje, avto v obliki kolačka in ameriška legenda, serija
21:30 Državna proslava ob 20. obletnici vstopa Republike Slovenije v zvezo Nato
22:35 Od blizu, pogovorna oddaja z Vesno Milek, Jurij Zrnec
23:30 Kaj govoriš? = So vakeres?
00:05 Videonoč
06:00 Napovedujemo
-
RTV Slovenija 3 - četvrtak
08:00 Odmevi
08:35 Poročila
09:00 18. redna seja Državnega zbora
19:30 66. izredna seja Državnega zbora
20:00 Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom
20:30 Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom
20:40 Šport s slovenskim znakovnim jezikom
20:50 Vreme s slovenskim znakovnim jezikom
20:55 Danes
21:00 Koda: Psi s pasjih farm
21:10 Kaj govoriš? = So vakeres?
21:30 Osmi dan
22:00 Tele M: regionalna aktualno-informativna oddaja
22:25 Primorska kronika
22:45 Pod drobnogledom - Nagyító alatt
23:15 Dnevnik Slovencev v Italiji
23:40 Odmevi
00:05 Kultura
00:15 Šport
00:20 Posnetki sej Državnega zbora in delovnih teles
-
Kanal A, SLO - četvrtak
06:00 Pavza!
06:45 Svet
07:35 Andrija i Anđelka
08:05 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
08:20 Čista desetka
09:15 Survivor: Avstralija
10:30 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
10:35 Cobra 11
11:35 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
11:50 Mentalist
12:50 Mentalist
13:45 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
14:00 Čikaška policija
15:00 Čikaška policija
15:55 Teorija velikog praska
16:25 Teorija velikog praska
16:55 Cobra 11
18:00 Svet
18:40 EHF Liga prvakov: Pick Szeged - Veszprem
20:30 Trauma Centar
22:30 Svet: pregled dneva
23:05 Teorija velikog praska
23:30 Teorija velikog praska
00:00 Lara Croft: Kolijevka života
02:10 Glasbeni mikser
06:00 Pavza!
-
POP TV - četvrtak
06:25 Sue Thomas: F.B. Eye
07:25 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
07:40 TV Dober dan
08:40 TV prodaja
09:00 Takle mamo
09:50 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
10:05 Kud puklo da puklo
11:00 Kud puklo da puklo
12:00 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
12:04 Reka ljubezni
13:00 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
13:15 MasterChef Slovenija
14:15 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
14:20 Skrito v raju
15:15 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
15:20 Mentalist
16:00 24UR novice
16:10 Mentalist
16:25 Presuda, Serijski program, serija
17:20 Presuda, Serijski program, serija
17:30 24UR popoldne
17:50 Presuda, Serijski program, serija
18:50 24UR vreme
18:55 24UR
20:10 Skrito v raju
21:05 MasterChef Slovenija
22:10 24UR zvečer
22:50 Novinec
23:45 Čikaška policija
00:40 Čikaška policija
01:35 24UR
02:40 Pavza!
05:35 Verjamem v naju
06:00 24UR zvečer