Vesti
Sport na TV-u
Srbijanska televizija • TV program • 28. 03. 2024.
-
RTS 1 - četvrtak
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
11:00 Jutarnji program
11:10 Bolji život, TV serija
12:00 Dnevnik
13:00 Jedan dobar dan
14:53 Trag: Nebo pamti - spomenici ostaju
15:26 Ovo je Srbija
16:06 Tajne vinove loze 3, TV serija
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Šta radite, bre: Šta radite, bre
17:42 Beogradska hronika
18:20 Oko magazin: Rusija posle moskovskog "Crnog petka“
18:56 Slagalica, kviz, show
19:21 Vreme
19:30 Dnevnik
20:05 Tajne vinove loze 3, TV serija
21:00 U238 - osiromašeni uranijum
22:17 Svadba iz mog kraja
23:25 Dnevnik
23:49 Kulturni dnevnik: Kulturni dnevnik
00:04 Mornarički specijalci, serija
00:53 Jedan dobar dan
02:36 Svedok: Slobodan Perić
03:00 Vesti (04.00, 05.00)
03:30 Trag
03:39 Datum
03:51 U238 - osiromašeni uranijum
05:08 Bolji život, TV serija
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti
-
RTS 2 - četvrtak
07:18 Koncert za dobro jutro
07:57 Slagalica, kviz, show
08:24 Datum
08:30 Verski kalendar
08:40 Lajmet
08:48 Plava ptica u Haitiju
08:50 Ovako vas vidimo
09:07 Plava ptica u Kolumbiji
09:11 Čitanje-dozvoljeno
09:37 RTS Lab: Postojim - dakle mislim
10:07 Edu global
10:31 Eko minijature: Čarobni svet kristala
10:35 Rodoslavci
11:08 TV lica: Ozren Grabarić
11:57 Evropa u gostima: Holandski barok
13:02 Čitanje dozvoljeno
13:28 Staro srpsko pisano nasleđe: Hilandarski medicinski kodeks
13:54 Tajne internata za plemićke kćeri, serija
14:45 Mornarički specijalci, serija
15:33 Ženski raj, serija
16:22 Tri bije zvuka: Sars
16:50 Igrajmo za šesnaest
17:12 Pod sumnjom
19:02 Lajmet
19:09 Tajne internata za plemićke kćeri, serija
20:07 Svedok: Slobodan Perić
21:06 Ženski raj, serija
21:56 Istorija cenzure, savremenici: "Desimir Tošić - četiri decenije rada iza barijere"
22:29 Neka nam Bog oprosti
00:47 Kerber
01:46 Lajmet
01:55 TV lica: Ozren Grabarić
02:37 Neka nam Bog oprosti
04:37 Pod sumnjom
-
B92 - četvrtak
06:03 Istine i laži
06:49 Dva i po muškarca
07:13 Dva i po muškarca
07:37 Štoperica
08:05 Pingvini sa Madagaskara
08:29 Kung fu panda
08:55 Kuća buka
09:20 Sunđer Bob Kockalone
09:43 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
10:00 Savršen recept
10:30 Želim da ti kažem
12:00 Vesti B92
12:31 Istine i laži
13:20 Mala istorija Srbije
13:25 TV prodaja - Telestar
13:40 Štoperica
14:12 Kolo sreće
15:00 Brak mrak
15:31 Savršen recept
16:00 Vesti B92
17:00 Fokus B92
17:39 Mala istorija Srbije
17:43 Korak po korak
18:11 Štoperica
18:45 Vesti B92
19:00 Kuhinja
19:35 Dva i po muškarca
20:00 Direktno sa Minjom Miletić
20:53 Vesti B92
21:08 Prvo ubistvo
22:57 Vesti B92
23:12 B92 Sportski pregled
23:23 Dva i po muškarca
23:54 Kuhinja
00:27 Korak po korak
00:55 Kolo sreće
01:44 Štoperica
02:13 Prvo ubistvo
03:56 Vice Documentaries
04:34 Istine i laži
05:24 Vice Documentaries
-
HappyTV - četvrtak
06:00 Dobro jutro Srbijo
09:55 Happy TV Vesti
10:45 Provodadžija
11:40 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
11:55 Happy TV Vesti
12:00 Provodadžija
12:50 Ženskaroš
13:40 Sve za moju porodicu
14:30 TELEMASTER 1
14:45 Emisija Posle ručka
17:20 Telemaster 2
18:00 Kviz: Naslovna strana
18:35 Provodadžija
19:45 Aktuelnosti
21:30 Muzički specijal
23:00 Ženskaroš
23:50 Sve za moju porodicu
03:30 Savetnik
04:00 Provodadžija
04:30 Rano jutro
05:50 Happy TV Vesti
06:00 Dobro jutro Srbijo
-
Prva Srpska TV - četvrtak
06:04 Lagalica, emisija
06:32 Exkluziv, emisija, serija
06:55 JUTRO, emisija, serija
11:10 Beogradske priče
11:15 Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
11:30 Lagalica, emisija
12:04 Igra sudbine
13:00 Vesti 13
13:10 150 minuta, emisija, serija
14:00 Vesti 14
14:10 150 minuta - nastavak emisije
15:00 VESTI 15
15:10 150 minuta - nastavak emisije
16:00 Miris jagoda
17:04 Exkluziv, emisija, serija
17:31 Pobednik, emisija, serija
18:00 Vesti
18:54 Beogradske priče
19:00 Urgentni centar
20:00 Igra sudbine
20:53 MasterChef Srbija - specijal
22:22 Dosije
23:11 Na mestu zločina sa Mašanom
23:39 Dvostruki identitet
01:13 Peške kroz Srbiju, emisija
02:05 Urgentni centar
02:55 Exkluziv, emisija, serija
03:13 Igra sudbine
03:59 Nećete verovati
04:29 Exploziv
04:54 Pobednik, emisija, serija
05:15 Miris jagoda
06:00 Lagalica, emisija
-
Prva Plus - četvrtak
06:30 Tate
07:30 Istine i laži
08:15 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
08:30 Skrivena kamera
09:00 Radna akcija
10:00 Pogrešan čovek
11:00 Panama
12:55 Prijatelji
13:15 Istine i laži
14:00 Radna akcija
15:00 Skrivena kamera
15:30 Mračna prošlost
17:30 Pogrešan čovek
18:30 Prijatelji
19:00 Preživeti Eskobara
20:00 Sati
22:00 Gospodin Menglhorn
00:00 Zagonetni slučajevi doktora Blejka
01:00 Tate
01:45 Preživeti Eskobara
02:30 Sati
04:15 Tate
05:00 Radna akcija
05:30 Zagonetni slučajevi doktora Blejka